Пальник MSR Windburner 1.0L
Відео 5Фото 3 |
MSR Windburner 1.0L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSR Windburner 1.0L
Усі ціни 6 →Система приготування їжі MSR WindBurner 1.0L StoveSystem, Black 06464 | 10 500 грн. |
Система для приготування їжі MSR WindBurner 1.0L StoveSystem Black (06464) | 10 500 грн. |
Система приготування їжі MSR WindBurner 1.0L StoveSystem, Red 09219 | 10 500 грн. |
Система для приготування їжі MSR WindBurner 1.0L StoveSystem Red (09219) | 10 500 грн. |
Система приготування їжі MSR Wind Burner 1.0L Stove System Чорний (1004-06 | 10 500 грн. |
Система приготування їжі MSR Wind Burner 1.0L Stove System Червоний (1004- | 10 500 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →