SSD Mushkin Vortex MKNSSDVT1TB-D8 1 ТБ
Відео 3Фото 6 |
Mushkin MKNSSDVT1TB-D8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mushkin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mushkin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mushkin Vortex MKNSSDVT1TB-D8 1 ТБ
Усі ціни 17 →Mushkin Vortex 1 Tb (MKNSSDVT1TB-D8) | 3 165 грн. |
Mushkin Vortex 1 Tb (MKNSSDVT1TB-D8) | 3 078 грн. |
SSD накопитель Mushkin Vortex 1Tb m.2 pci-e 4.0 x4 3d tlc (mknssdvt1tb-d8) | 3 339 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB Mushkin (MKNSSDVT1TB-D8) MKNSSDVT1TB-D8 | 2 970 грн. |
Mushkin Vortex 1 TB (MKNSSDVT1TB-D8) MKNSSDVT1TB-D8 | 3 299 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Mushkin Vortex MKNSSDVT1TB-D8
Ціни на Mushkin Vortex MKNSSDVT1TB-D8 |
---|---|---|---|---|
Mushkin Vortex MKNSSDVT512GB-D8 512 ГБ | від 3 507 грн. | 1 пропозиція | ||
Mushkin Vortex MKNSSDVT1TB-D8 1 ТБ | від 2 970 грн. | 17 пропозицій | ||
Mushkin Vortex MKNSSDVT2TB-D8 2 ТБ | від 8 241 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →