SSD GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-1K0-80 1 ТБ
Відео 3Фото 7 |
GOODRAM SSDPR-PX600-1K0-80 |
|
Відносно недорогий, якісний та досить швидкий SSD-накопичувач від польського виробника Goodram. Належить до початкового цінового сегменту, входить до лінійки накопичувачів PX 2023, яка об'єднує доступні рішення для вимогливих користувачів у пошуках надійної пам'яті зі швидким інтерфейсом PCI-E четвертого покоління. Він досить швидкий, щоб виконувати важку роботу, пов'язану з перенесенням великогабаритних файлів та багаторівневих архівів.
При цьому він вийшов досить надійним, щоб не страждати від перегріву, просадок швидкості та втрати працездатності. І завдяки низькій вартості через 3 - 4 роки його можна буде безпроблемно замінити на швидший і сучасніший накопичувач, якщо, звичайно, виникне така необхідність. Goodram PX700 виконаний у форм-факторі M.2 2280, який підтримується більшістю сучасних ноутбуків, ультрабуків та материнських плат.
В ролі основи використовується довговічна багатошарова флеш-пам'ять 3D TLC NAND і безбуферний контролер, що відмінно зарекомендував себе, з високою ефективністю роботи з 4K блоками (IOPS). Підтримка шини PCI-E 4.0 та висока швидкість читання 7400 МБ/с повністю відповідають вимогам ігрових консолей нинішнього покоління. І зворотна сумісність з PCI-E 3.0 дозволяє використовувати цей накопичувач з технікою без ліній PCI-E 4.0. Завдяки всьому сказаному даний SSD забезпечує досить моментальний старт операційної системи, ефективну роботу з ресурсомісткими професійними додатками і швидке завантаження ігрових текстур з накопичувача в оперативну пам'ять. Насамкінець, виробник обіцяє TBW в районі 2400 ТБ з можливістю щоденного перезапису даних об'ємом до 300 ГБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-1K0-80 1 ТБ
Усі ціни 43 →GoodRAM PX600 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SSDPR-PX600-1K0-80) SS | 3 179 грн. |
SSD накопичувач Goodram PX600 1TB (SSDPR-PX600-1K0-80) | 3 159 грн. |
Накопичувач SSD 1TB GOODRAM PX600 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND (SSDPR | 3 074 грн. |
SSD диск Goodram PX600 1 TB (SSDPR-PX600-1K0-80) SSDPR-PX600-1K0-80 | 3 164 грн. |
Goodram PX600 1 Tb (SSDPR-PX600-1K0-80) | 3 124 грн. |
Швидкість, об'єм, стабільність роботи, ціна. Їх немає, але від GoodRam недавно вийшла модель із ще привабливішими характеристиками за свою ціну PX700, якби був вибір, я б доплатив за старшу версію. Ігор: користуюся GOODRAM SSDPR-PX600-1K0-80 кілька місяців |
Новий сегмент середнього класу
Goodram PX600 є бюджетним твердотілим накопичувачем нового покоління. Незважаючи на його доступну вартість, близько 50 доларів за версію на 1 ТБ, він виконаний у сучасному форм-факторі M.2 NVMe та оснащений передовим інтерфейсом PCI-Express 4.0. Завдяки цьому досягається швидкість читання до 5000 МБ/с, а швидкість запису становить 3200 МБ/с (версія на 2 ТБ ще вища – 4200 МБ/с).
Технологія багатошарової пам'яті
Основою для накопичувача служить флеш-пам'ять з багатошаровою 3D NAND архітектурою, що забезпечує ефективнішу обробку випадкових операцій введення-виведення (IOPS). Виробник заявляє про термін безперебійної роботи в 2 мільйони годин та ресурс перезапису 300 ТБ для версії на 1 ТБ (для версії на 2 ТБ цей показник вищий).
Сумісність із ігровими консолями
Завдяки інтерфейсу PCIe 4.0, накопичувач Goodram PX600 сумісний не тільки з настільними ПК та ноутбуками, але навіть із PlayStation 5. У той час як накопичувачі з більш старим інтерфейсом PCIe 3.0 не розпізнаються ігровою консоллю Sony. Обмежене застосування може спостерігатися у деяких неттопів і нетбуків, що вимагають більш короткі SSD M.2 довжиною 3-4 сантиметри (форм-фактор M.2-2230 або 2242) замість стандартних 8 сантиметрів (форм-фактор M.2-2280).
Модификації GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-1K0-80
Ціни на GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-1K0-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-250-80 250 ГБ | від 1 099 грн. | 62 пропозиції | ||
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-500-80 500 ГБ | від 1 514 грн. | 68 пропозицій | ||
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-1K0-80 1 ТБ | від 2 949 грн. | 44 пропозиції | ||
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-2K0-80 2 ТБ | від 5 086 грн. | 60 пропозицій |
Система запускається швидко, збоїв у роботі немає, пошкоджені файли та втрати даних теж відсутні. Одним словом – золото.
Ще попередження для тих хто бере цей SSD для роботи з постійними створеннями великих тимчасових файлів (наприклад 100гб), SSD для таких завдань не дуже підходить, адже в нього всього 300ТБ TBW, і при щоденних навантаженнях він може відлетіти на той світ уже через 2- 3 роки.
На фото швидкості на підключені PCIe-3.0 (через процесор R5 5600G), тому результат не є його повним потенціалом, але сеодно має дуже гарні показники.