SSD GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 1 ТБ
Відео 1Фото 11 |
GOODRAM SSDPR-PX700-01T-80 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 1 ТБ
Усі ціни 43 →Накопитель SSD M.2 2280 1TB Goodram (SSDPR-PX700-01T-80) | 4 028 грн. |
Накопичувач SSD 1TB Goodram PX700 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND (SSDPR | 3 681 грн. |
Ssd накопичувач Goodram PX700 1 TB (SsdPR-PX700-01T-80) | 3 725 грн. |
Goodram PX700 1 Tb (SSDPR-PX700-01T-80) | 3 616 грн. |
Goodram PX700 1 Tb (SSDPR-PX700-01T-80) | 3 516 грн. |
Доступність та продуктивність в одному флаконі
Серія PX від GOODRAM демонструє, як можна поєднувати доступну ціну з високими стандартами якості та швидкостями передачі даних. Новинка PX700, покращуючи пропозицію свого попередника PX600, є ідеальним рішенням для ігрових ПК і консолей, завдяки посиленому контролеру, збільшеним швидкостям і оптимізованій тепловіддачі.
Ефективне управління та інноваційні технології
Ключову роль у GOODRAM PX700 відіграє чотириканальний контролер Maxiotek, що підтримує інтерфейс PCI-E 4.0 та технологію Host Memory Buffer, що дозволяє використовувати системну пам'ять замість дорогого DRAM. Це рішення не лише знижує вартість виробництва, а й забезпечує гідну продуктивність.
Висока швидкість та надійність
PX700 не поступається у продуктивності дорожчим аналогам, досягаючи швидкості читання до 7400 МБ/с завдяки ефективному теплозахисту та графеновій прокладці. Такий підхід гарантує стабільність роботи навіть за високих навантажень, підкріплену 5-річною гарантією. GOODRAM пропонує високоякісний продукт за ціною, значно нижчою за пропозиції від провідних виробників, що робить PX700 привабливим вибором для широкого кола користувачів.
Модификації GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80
Ціни на GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 1 ТБ | від 3 506 грн. | 44 пропозиції | ||
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-02T-80 2 ТБ | від 6 237 грн. | 48 пропозицій | ||
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-04T-80 4 ТБ | від 14 350 грн. | 1 пропозиція |