Секатор My Garden 221-3-190
Фото 4 |
My Garden 221-3-190 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог My Garden 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі My Garden.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити My Garden 221-3-190
Секатор храповий My Garden Flo 25 мм (226-1-190) | 360 грн. |
Секатор храповий My Garden Flo 190 мм (221-3-190) | 360 грн. |
Секатор храповий My Garden Flo 190 мм (221-3-190) | 482 грн. |
Садовий секатор із храповим механізмом My Garden Flo 190 мм (221-3-190) | 360 грн. |
Секатор з храповим механізмом FLO, 221-3-190 | 369 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →