Секатор Gartner 80001054
Фото 7 |
Gartner 80001054 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gartner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gartner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gartner 80001054
Усі ціни 8 →Секатор Gartner 190 мм із храповим механізмом (80001054) 80001054 | 348 грн. |
Gartner Секатор Gartner 190 мм із храповим механізмом (80001054) 80001054 | 348 грн. |
Cекатор Gartner с храповим механізмом 190 мм 80001054 | 348 грн. |
Секатор Gartner з храповим механізмом 190 мм (4822800010548) | 348 грн. |
Секатор Gartner 190 мм з храповим механізмом (80001054) | 463 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →