Секатор Haisser 81035 (117393)
Фото 3 |
Haisser 81035 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 81035
Секатор садовий Haisser 81035 з храповим механізмом 185 мм | 418 грн. |
Секатор садовий з храповим механізмом 185 мм Haisser 81035 | 430 грн. |
Секатор садовий 205 мм Haisser 81035 | 415 грн. |
Секатор садовий 185мм з храповим механізмом HAISSER (арт.81035) | 430 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →