Осушувач повітря MYCOND Yugo Smart 16
Відео 3 |
MYCOND Yugo Smart 16
Тип:побутовий, до 35 м²
Продуктивність:16 л/добу
Повітряний потік:150 м³/год
Потужність:270 Вт
Керування:сенсорне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Характеристики Yugo Smart 16
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MYCOND 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MYCOND.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MYCOND Yugo Smart 16
Усі ціни 39 →MYCOND Yugo Smart 16 | 10 868 грн. |
Осушувач повітря MYCOND Yugo Smart 16 | 10 868 грн. |
Побутовий осушувач Mycond Yugo Smart 16 | 10 868 грн. |
Побутовий осушувач повітря Mycond Yugo Smart 16 | 10 868 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →