Осушувач повітря Trotec TTK 66 E
Фото 7 |
Trotec TTK 66 E
16 л/добу24 л/добу
Тип:побутовий, до 50 м²
Продуктивність:24 л/добу
Повітряний потік:170 м³/год
Потужність:440 Вт
Керування:кнопкове
Установка:підлоговий
Вбудований іонізатор
Всі характеристики
Характеристики TTK 66 E
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trotec TTK 66 E
Усі ціни 15 →Осушитель воздуха Trotec TTK 66 E 1120000054 | 10 999 грн. |
Осушувач повітря Trotec TTK 66 E | 10 999 грн. |
Осушувач повітря TROTEC TTK 66 E | 10 999 грн. |
Trotec TTK 66 E | 10 799 грн. |
Trotec Trotec TTK 66 E | 10 999 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Trotec TTK 66 E
Ціни на Trotec TTK 66 E |
---|---|---|---|---|
Trotec TTK 54 E | від 9 699 грн. | 10 пропозицій | ||
Trotec TTK 66 E | від 10 699 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →