Протеїн Myprotein Protein Brownie 0.9 кг
Myprotein Protein Brownie 12x75 g |
|
До складу входять пептиди глутаміну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Myprotein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Myprotein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Myprotein Protein Brownie 0.9 кг
Усі ціни 9 →MyProtein Protein Brownie 12x75 g Chocolate | 605 грн. |
MyProtein Protein Brownie 12x75 g Chocolate | 630 грн. |
Протеїновий брауні MYPROTEIN Protein Brownie шоколад 12 штук по 75г | 806 грн. |
Протеїнове печиво Myprotein Protein Brownie 12 штук по 75 грам Смак Шокола | 978 грн. |
Протеїнове печиво Myprotein Protein Brownie 12 штук по 75 грам Смак Білий | 978 грн. |
ще 4 пропозиції
Рекомендуємо