Гейнер Myprotein Weight Gainer Blend 2.5 кг
Відео 6 |
Myprotein Weight Gainer Blend 2.5 kg багато білка 1 кг2.5 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Myprotein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Myprotein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Myprotein Weight Gainer Blend 2.5 кг
Гейнер MyProtein Weight Gainer Blend 2500 g /25 servings/ Strawberry | 1 196 грн. |
Гейнер MyProtein Weight Gainer Blend 2500 g /25 servings/ Strawberry | 1 191 грн. |
Вітамінний MyProtein Weight Gainer Blend 2.5 кг Смак Шоколад Smooth | 1 415 грн. |
Відеоогляди
Модификації Myprotein Weight Gainer Blend
Ціни на Myprotein Weight Gainer Blend |
---|---|---|---|---|
Myprotein Weight Gainer Blend 1 кг | від 746 грн. | 3 пропозиції | ||
Myprotein Weight Gainer Blend 2.5 кг | від 1 191 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →