Автомагнітола Mystery MAR-382U
Фото 6 |
Mystery MAR-382U
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:зелена
Всі характеристики
Характеристики MAR-382U
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mystery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mystery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mystery MAR-382U
Усі ціни 9 →Медиа-ресивер Mystery MAR-382U | 815 грн. |
Автомагнитола Mystery MAR-382U, USB, SD/MMC, 1 Din, Red | 793 грн. |
Mystery Electronics MAR-382U | 899 грн. |
Автомагнітола Mystery MAR-382U | 846 грн. |
Медіа-ресивер Mystery MAR-382U | 799 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →