Автоакустика Celsior CS-62C
Celsior CS-62C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Celsior 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Celsior.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Celsior CS-62C
Celsior CS-62C | 800 грн. |
Celsior Carbon CS-62C акустика автомобільна | 1 035 грн. |
Celsior CS-62C двосмугові динаміки. Серія "Carbon" 6,5” (16,5см) (Celsior | 1 053 грн. |
Автомобільна акустика 16 см Celsior CS-62C | 1 080 грн. |
Автоакустика (Celsior) діам.16 коло (CS-62C) (120W) CS-62C | 1 137 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →