Автомагнітола Mystery MAR-284U
Mystery MAR-284U
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:блакитна
Всі характеристики
Характеристики MAR-284U
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mystery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mystery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mystery MAR-284U
Медіа-ресивер Mystery MAR-284U | 799 грн. |
Автомагнітола Mystery MAR-284U (70547) | 849 грн. |
Автомагнітола Mystery MAR-284U [58941] | 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →