М'ясорубка Mystery MGM-1550 бежевий
Mystery MGM-1550 |
|
Бюджетна електрична м'ясорубка з базовим набором насадок допоможе заощадити час і сили при приготуванні різних м'ясних виробів, будь то котлети, фрикадельки, болоньєзе або начинка для лазаньї. У комплектацію входять лише три решітки з отворами різного діаметру для фаршу більшого або дрібного помелу і насадка для формування кеббе — порожнистих м'ясних трубочок, які в підсумку заповнюються будь-якою начинкою.
Максимальна потужність Mystery MGM - 1550 становить 1500 Вт, а система захисту відключає прилад при перегріванні або перевантаженні двигуна, таким чином продовжуючи його термін служби. Також є функція реверсу для безпечного очищення шнека від жил, шматків шкіри, сала і твердого м'яса без необхідності повністю розбирати м'ясорубку. Корпус моделі виконаний з пластика і оснащений прогумованими ніжками для стійкості, завантажувальний лоток і шнековий блок зроблені з більш міцного металу, а ніж — зі стійкої до корозії нержавіючої сталі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mystery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mystery.
Купити Mystery MGM-1550 бежевий
Мясорубка MYSTERY MGM-1550 | 1 316 грн. |
Електром'ясорубка Mystery MGM-1550 | 1 663 грн. |
Електром'ясорубка Mystery MGM-1550 | 1 996 грн. |
М'ясорубка mystery mgm-1550 | 1 657 грн. |
- Прогумовані ніжки