Поверхневий насос Nasosy plus DTm 30
Nasosy plus DTm 30 продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus DTm 30
Насос поверхностный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ DTm 30 | 11 203 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование DTm 30 | 11 490 грн. |
Насосы+Оборудование Насос центробежный Насосы+Оборудование DTm 30 (1013) | 10 226 грн. |
Поверхневий насос NPO DTm 30 | 10 875 грн. |
Поверхневий насос "Насоси+" DTm 30 напір 33 м об'ємна подача 27 м3/год | 10 916 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Nasosy plus DTm 30:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Модель DTm 30/AISI316 — оснащена робочим колесом, виконаним з нержавіючої сталі AISI316
Модификації Nasosy plus DTm 30
Ціни на Nasosy plus DTm 30 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus DTm 18 | від 5 259 грн. | 11 пропозицій | ||
Nasosy plus DTm 30 | від 10 226 грн. | 5 пропозицій | ||
Nasosy plus DTm 20 | від 7 055 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →