Поверхневий насос Nasosy plus CP65-50/7.0
Nasosy plus CP65-50/7.0 продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Nasosy plus CP65-50/7.0:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Nasosy plus CP65-50/7.0
Ціни на Nasosy plus CP65-50/7.0 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus CP65-40/3.0 | від 15 071 грн. | 2 пропозиції | ||
Nasosy plus CP65-40/4.0 | від 19 802 грн. | 3 пропозиції | ||
Nasosy plus CP65-40/5.0 | від 22 812 грн. | 3 пропозиції | ||
Nasosy plus CP65-50/5.0 | від 22 952 грн. | 2 пропозиції | ||
Nasosy plus CP65-50/7.0 | від 27 832 грн. | 2 пропозиції | ||
Nasosy plus CP65-50/7.5 | від 29 142 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →