Зарядний пристрій Native Union Drop Wireless Charger
Відео 4Фото 18 |
Native Union Drop Wireless Charger |
|
Дистанція бездротової зарядки — 3 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Native Union 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Native Union.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Native Union Drop Wireless Charger
Зарядний пристрій Native Union Drop MagSafe Charger Black (DROP-MAG-BLK-NP | 2 499 грн. |
Зарядное устройство Native Union Drop MagSafe Charger Black (DROP-MAG-BLK- | 2 499 грн. |
Бездротовий зарядний пристрій Native Union Drop Magnetic Wireless Charger | 2 499 грн. |
Бездротовий зарядний пристрій Native Union Drop Magnetic Wireless Charger | 2 499 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →