Туристичний килимок Naturehike PE NH20FCD03 S
Фото 10 |
Naturehike PE NH20FCD03 S |
|
На куточках килимка є петлі для закріплення та використання килимка як тент. Матеріал ПЕ+ алюмінієва фольга.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Naturehike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Naturehike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Naturehike PE NH20FCD03 S
Коврик кемпинговый Naturehike 20-FCD Multi-function PE aluminum S 125*200 | 560 грн. |
Килимок для пікніка Naturehike 200 х 125 см NH20FCD03 (6927595746769) 6927 | 499 грн. |
Коврик кемпинговый Naturehike 20-FCD Multi-function PE aluminum S NH20FCD0 | 560 грн. |
Килимок кемпінговий 20-FCD Multi-function PE aluminum Naturehike NH20FCD03 | 504 грн. |
Модификації Naturehike PE NH20FCD03 S
Ціни на Naturehike PE NH20FCD03 S |
---|---|---|---|---|
Naturehike PE NH20FCD03 S | від 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Naturehike PE NH20FCD03 M | від 560 грн. | 24 пропозиції | ||
Naturehike PE NH20FCD03 L | від 630 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →