Корм для собак Natures Protection White Dogs Grain Free Adult Small Breeds Insect 1.5 кг (NPSC47441)
Фото 4 |
Natures Protection White Dogs Grain Free Adult Small Breeds Insect 1.5 kg
від 821 до 912 грн.
Закрити
Шапка
Natures Protection White Dogs Grain Free Adult Small Breeds Insect 1.5 kg 1.5 кг10 кг |
|
Включення цього корму до раціону собак з темним забарвленням вовни не призводить до її освітлення або зміни кольору.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Natures Protection 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Natures Protection.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Natures Protection White Dogs Grain Free Adult Small Breeds Insect 1.5 кг
Корм Nature's Protection Superior Care White Dogs Grain Free with Insect ANature's Protection White Dog Grain Free with Insect Adult Small Breed – корм cупер-преміум класу з протеїнами комах, розробл... щеений спеціально для дорослих собак малих та декоративних порід з білим забарвленням шерсті. До складу сухого корму входять інгредієнти, що позитивно впливають на чутливу шкіру та травну систему білошерстих собак. Високоцінний продукт не тільки забезпечить організм вихованця всіма необхідними поживними речовинами, а й гарантує бездоганний стан шерсті. БЕЗЗЕРНОВИЙ СКЛАД Підходить для домашніх тварин, схильних до харчової алергії Не містить інгредієнтів зернового походження, які можуть спричинити алергічні реакції. Підходить для вихованців, які мають чутливу систему травлення, позитивно впливає на роботу шлунково-кишков Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 606 Поскаржитись | 821 грн. |
Сухий корм для собак дрібних порід з білою шерстю Nature's Protection Supe | 912 грн. | Продавець: Мугівара |
Корм Nature's Protection Superior Care Зелений Dogs Grain Free з Insect Ad | 912 грн. | Продавець: МістерГав |
Сухий беззерновий корм Nature's Protection з протеїном комах для дорослих | 852 грн. | Продавець: Mirandes |
Сухий беззерновий корм з протеїном комах для дорослих собак малих порід Su | 912 грн. | Продавець: CatPaws |
Серія Natures Protection Superior Care White CoatПорівняти в таблиці →
від 690 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 748 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: рис, жир птиці, ячмінь, ягнятина, олія, насіння льону, жом буряків, клас: суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, льон, клас: суперпреміум
від 5 255 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 113 грн.
ласощі, снеки, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки 44.5%, кролячі серця 25%, клас: суперпреміум
від 4 600 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах 35%, рис 26%, ячмінь, картопляний протеїн, жир птахів, клас: суперпреміум
від 646 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 170 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, гіпоалергенний, в составе: качка, клас: суперпреміум
від 2 032 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах 35%, рис 26%, ячмінь, картопляний протеїн, жир птахів, клас: суперпреміум
від 3 900 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 122 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, гіпоалергенний, в составе: риба 50.8%, кролячі вуха 38%, клас: суперпреміум
від 3 957 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, рис 26%, ячмінь, жир птиці, горох, рибне борошно, клас: суперпреміум
від 5 968 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 174 грн.
ласощі, палички, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 4 місяців, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 24%, картопляний крохмаль, перова мука, водорості, клас: суперпреміум
від 1 298 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, рис 26%, ячмінь, жир птиці, горох, рибне борошно, клас: суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 185 грн.
ласощі, палички, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: біла риба 24%, картопляна м'якоть, крохмаль, борошно з пір'я, горох, клас: суперпреміум
від 3 567 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, стерилізованим, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: біла риба 42%, рис 26%, ячмінь, жир птиці, горох, рибне борошно, клас: суперпреміум
від 230 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: рис, жир птиці, ячмінь, ягнятина, олія, насіння льону, жом буряків, клас: суперпреміум
від 3 910 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
Модификації Natures Protection White Dogs Grain Free Adult Small Breeds Insect
Ціни на Natures Protection White Dogs Grain Free Adult Small Breeds Insect |
---|---|---|---|---|
Natures Protection White Dogs Grain Free Adult Small Breeds Insect 1.5 кг | від 821 грн. | 5 пропозицій | ||
Natures Protection White Dogs Grain Free Adult Small Breeds Insect 10 кг | від 4 859 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 759 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 744 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо лосося, картопля, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 847 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, тваринні та рослинні похідні, олії, жири, фрукти, клас: суперпреміум
від 782 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 788 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 852 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня, карфтоель, злаки, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 764 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 726 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум
від 685 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 659 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум