Корм для собак Natures Protection White Dogs Grain Free All Life Stages 4 кг (NPSC47592)
Natures Protection White Dogs Grain Free All Life Stages 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Natures Protection 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Natures Protection.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Natures Protection White Dogs Grain Free All Life Stages 4 кг
Сухий корм для собак Nature's Protection Superior Care White Dogs Grain Fr4 кг, для активних собак, суперпреміум, Вік - для будь-якого віку, велика, середня Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 1 978 грн. |
Корм Nature's Protection Superior Care White Dogs Grain Free White Fish AlГосподарі білошерстих і світлошерстих собак нерідко стикаються з такою проблемою, як потемніння шерсті в області очей та інши... щех частинах тіла домашнього улюбленця, таких як: борідка, лапки тощо. Саме для вирішення цієї проблеми при співпраці з професійними заводчиками та експертами в галузі харчування домашніх тварин, а також з урахуванням передових досліджень та застосуванням новітніх технологій, було розроблено спеціалізовану лінійку сухих кормів WHITE DOGS. Розроблено спеціально для білошерстих вихованців Добре відібрані джерела незамінних жирних кислот Омега-3 — олія огірковика та лосося — допомагають посилити та підтримати інтенсивність білого забарвлення шерсті, а також зберегти здоров'я шкіри. Містить білу рибу В основі корму, легкозасвоюване джерело білка найвищої якості – біла риба, що має гіпоалергенні властивості. Ретельно відібрані джерела білка сприяють очищенню слізного та слинного секрету, що у свою чергу допомагає запобігти появі коричневих потемнінь в області очей, мордочки та лап домашньої тварини. Гіпоалергенний продукт Сухий корм містить тихоокеанську тріску, мерланг та атлантичну тріску, відомі своїми гіпоалергенними властивостями. Більше того, у білій рибі, порівняно з будь-якою іншою рибою, міститься більша кількість вітамінів А та D, які особливо необхідні для підтримки загального здоров'я собаки. Універсальна гранула Гранули даного корму мають універсальний розмір - 13-15 мм, тому продукт оптимально задовольняє потреби собак усіх розмірів та віку: він не надто великий для вихованців малих порід, але й не надто дрібний, що запобігає можливості подавитися. Цей корм чудово підійде для собак великих порід, яким подобаються гранули дрібного розміру, оскільки характеризуєтьс Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 1978 Поскаржитись | 1 780 грн. |
Nature's Protection Сухий корм для собак Nature's Protection Superior Care+ 93 грн бонус, 4 кг, для активних собак, суперпреміум, Вік - для будь-якого віку, велика, середня Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 1 978 грн. |
Сухий беззерновий корм Nature's Protection з білою рибою для собак усіх ро | 1 978 грн. |
Сухий корм для собак Nature's Protection Superior Care White Dogs 4 кг (NP | 2 122 грн. | Продавець: ВІХА |
Серія Natures Protection Superior Care White CoatПорівняти в таблиці →
від 690 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 748 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: рис, жир птиці, ячмінь, ягнятина, олія, насіння льону, жом буряків, клас: суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, льон, клас: суперпреміум
від 1 894 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: рис, жир птиці, ячмінь, ягнятина, олія, насіння льону, жом буряків, клас: суперпреміум
від 4 999 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: рис, жир птиці, ячмінь, ягнятина, олія, насіння льону, жом буряків, клас: суперпреміум
від 3 960 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для зубів, гіпоалергенний, в составе: 35% білок комах, картопляний жом, горох, жир птиці, жом буряків, клас: суперпреміум
від 4 444 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: рис, жир птиці, ячмінь, ягнятина, олія, насіння льону, жом буряків, клас: суперпреміум
від 7 274 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для зубів, гіпоалергенний, в составе: 35% білок комах, картопляний жом, горох, жир птиці, жом буряків, клас: суперпреміум
від 3 957 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, льон, клас: суперпреміум
від 140 грн.
ласощі, палички, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: біла риба, клас: суперпреміум
від 6 675 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 153 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, гіпоалергенний, в составе: вуха кролика 45%, качка 45.8%, клас: суперпреміум
від 3 743 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для собак з білою вовною, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: біла риба 42%, картопля, батат, горох, жир птиці, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 4 508 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, льон, клас: суперпреміум
від 174 грн.
ласощі, палички, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, гіпоалергенний, в составе: лосось, м'якоть картоплі, крохмаль, пухове борошно, водорості, клас: суперпреміум
від 1 702 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для собак з білою вовною, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: біла риба 42%, картопля, батат, горох, жир птиці, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 4 049 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
ласощі, палички, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, м'якоть картоплі, крохмаль, борошно, водорості, клас: суперпреміум
від 6 246 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для собак з білою вовною, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: біла риба 42%, картопля, батат, горох, жир птиці, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 726 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
Преимущества:
- один корм для собак всех размеров и на всех этапах жизни
- гипоаллергенный
- формула «без слез»
- здоровье кожи и шерсти
- натуральные антиоксиданты
- без зерновых
Модификації Natures Protection White Dogs Grain Free All Life Stages
Ціни на Natures Protection White Dogs Grain Free All Life Stages |
---|---|---|---|---|
Natures Protection White Dogs Grain Free All Life Stages 4 кг | від 1 780 грн. | 5 пропозицій | ||
Natures Protection White Dogs Grain Free All Life Stages 10 кг | від 4 232 грн. | 5 пропозицій | ||
Natures Protection White Dogs Grain Free All Life Stages 17 кг | від 5 621 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 032 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах 35%, рис 26%, ячмінь, картопляний протеїн, жир птахів, клас: суперпреміум
від 1 298 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, рис 26%, ячмінь, жир птиці, горох, рибне борошно, клас: суперпреміум
від 2 369 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для зубів, гіпоалергенний, в составе: 35% білок комах, картопляний жом, горох, жир птиці, жом буряків, клас: суперпреміум
від 2 504 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 760 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 151 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 755 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 521 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 2 545 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 189 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для кісток, в составе: борошно з курки 30 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
від 3 535 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик