Рушникосушарка Navin Blues 500x800
від 3 690 до 4 990 грн. Порівняти ціни 10 → |
Модифікації Navin Blues 10
Характеристики
Navin Blues 500x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікація моделі:
- арт. 00-006020-5080 — вертикальне підключення (G1/2")
- арт. 00-006320-5080 — бокове підключення (G3/4")
Де купити Navin Blues 500x800
Сортувати
Полотенцесушитель Блюз 500х800 00-006020-5080 | 4 990 грн. |
Рушникосушарка водяна Navin Блюз 500x800 00-006020-5081 | 3 690 грн. |
Водяна рушникосушарка NAVIN БЛЮЗ 500х800 (00-006020-5080) | 4 990 грн. |
Рушникосушка водяна NAVIN Блюз 500х800 нержавіюча сталь 00-006020-5080 | 4 990 грн. |
Navin Рушникосушка Блюз 500х800 00-006020-5080 | 4 990 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо