Рушникосушарка Navin Klasik Shelf 500x800 00-024021-5080
Фото 8 | від 5 265 до 5 990 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:водяна, драбинка підключення:нижнє (вертикальне) Потужність:360 Вт |
Модифікації Navin Klasik Shelf 1
Характеристики
Navin Klasik Shelf 500x800 00-024021-5080 |
|
Товщина стінки рушникосушарки становить 2 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Klasik Shelf 500x800 00-024021-5080
Сортувати
Полотенцесушитель Классик с полкой 500х800 00-024021-5080 | 5 990 грн. |
Рушникосушарка водяна Navin Класик 600х800 хром 00-024021-5080 | 5 265 грн. |
Водяна рушникосушарка NAVIN КЛАСИК з полицею 500х800 (00-024021-5080) | 5 990 грн. |
Рушникосушка водяна NAVIN Класик з полицею 500х800 нержавіюча сталь 00-024 | 5 990 грн. |
Закрити
Рекомендуємо