Рушникосушарка Navin Klasik Kvadro 500x1000 00-016050-5010
Фото 4 | від 6 760 до 7 690 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:водяна, драбинка підключення:нижнє (вертикальне) Потужність:450 Вт |
Модифікації Navin Klasik Kvadro 3
Характеристики
Navin Klasik Kvadro 500x1000 00-016050-5010 |
|
Товщина стінки вертикальної труби: 2 мм. випробувальний тиск: 25 бар
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Klasik Kvadro 500x1000 00-016050-5010
Сортувати
Полотенцесушитель Классик Квадро 500х1000 водяной 00-016050-5010 | 7 690 грн. |
Рушникосушарка водяна Navin Класик Квадро 500х1000 хром 00-016050-5010 | 6 760 грн. |
Водяна рушникосушарка NAVIN КЛАСИК КВАДРО 500х1000 (00-016050-5010) | 7 690 грн. |
Navin Рушникосушка Класик Квадро 500х1000 водяна 00-016050-5010 | 7 690 грн. |
Рушникосушка водяна NAVIN Класик Квадро 500х1000 нержавіюча сталь 00-01605 | 7 690 грн. |
Закрити
Рекомендуємо