Рушникосушарка Navin Nordic 500x800 00-041050-5080
від 9 890 до 13 190 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:водяна, драбинка підключення:нижнє (вертикальне) Потужність:276 Вт |
Модифікації Navin Nordic 1
Характеристики
Navin Nordic 500x800 00-041050-5080 |
|
Стійки та перемички виконані з профільної квадратної труби розміром 30х30 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Nordic 500x800 00-041050-5080
Сортувати
Полотенцесушитель Nordic 500х800 водяной 00-041050-5080 | 13 190 грн. |
Рушникосушарка водяна Navin Nordic 500х800 хром 00-041050-5080 | 13 190 грн. |
Водяна рушникосушарка NAVIN NORDIC 500х800 (00-041050-5080) | 13 190 грн. |
Рушникосушарка водяна Navin Nordic 500х800 хром 00-041050-5080 | 9 890 грн. |
Navin Рушникосушка Nordic 500х800 водяна 00-041050-5080 | 13 190 грн. |
Водяна рушникосушка NAVIN Nordic 500х800 | 13 190 грн. |
Закрити
Рекомендуємо