Рушникосушарка Navin Retro 500x800 00-040030-5080
Модифікації Navin Retro 2
Характеристики
Navin Retro 500x800 00-040030-5080
Колір
Тип
водяна Дизайн
драбинка Теплова потужність
360 Вт Максимальна робоча t
95 °C Підключення
нижнє (вертикальне) Міжосьова відстань
500 мм Робочий тиск
10 бар Кількість перемичок
4 шт Матеріал корпуса
сталь / нержавіюча AISI 304 / Покриття
хром під золото Країна походження бренду
Україна Гарантія виробника
10 років Габарити (ШхВхГ)
530x500x100 мм Вага
5.6 кг Дата додавання на E-Katalog
травень 2022 Маркування виробника
00-040030-5080
00-440030-5080
00-940030-5080
Товщина стінки труби: 2 мм.випробувальний тиск: 25 бар. Робочий тиск: 10 бар
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Де купити Navin Retro 500x800 00-040030-5080
Полотенцесушитель водяной Ретро 500х800 00-040030-5080 Navin.ua З нами 4 роки (Київ) Гарантія: 120 міс. від виробника Поскаржитись
11 990 грн.
Navin Navin Ретро 500х800 (00-940030-5080) 00-940030-5080 Венкон З нами 5 років (Київ) Поскаржитись
17 990 грн.
Рушникосушка водяна Navin Ретро 500x800 00-940030-5080 14 390 грн.
Водяна рушникосушарка NAVIN РЕТРО 500х800 (00-040030-5080) Wellgood.com.ua З нами 1 рік (Київ) Гарантія: 10 років від виробника Поскаржитись
Navin Рушникосушка водяна Ретро 500х800 00-040030-5080 11 990 грн. ще пропозиції 17 →
Закрити
Серія Navin Retro (ретро)
Рекомендуємо
від 1 790 грн. Тип: тип: електричний, міжосьова: 130 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 829 грн. Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: бічне - бічне або нижнє, міжосьова: 400 / 500 / 600 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 149 грн. Тип: тип: електричний, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 1 749 грн. Тип: тип: електричний, міжосьова: - / 450 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 261 грн. Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: нижнє (вертикальне) / бічне або нижнє, міжосьова: 400 / 500 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 3 687 грн. Тип: тип: електричний, міжосьова: - / 390 / 490 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 1 731 грн. Тип: тип: електричний, міжосьова: - / 500 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 890 грн. Тип: тип: електричний, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 3 479 грн. Тип: тип: електричний, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 538 грн. Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: бічне, міжосьова: 500 / 600 / 900 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 671 грн. Тип: тип: електричний, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
Динаміка цін на Navin Retro 500x800 00-040030-5080