Рушникосушарка Navin Symphony E L Sensor 480x600 10-009133-4860
Фото 9 | від 2 202 до 4 290 грн. Порівняти ціни 21 → |
Модифікації Navin Symphony E 8
Характеристики
Navin Symphony E L Sensor 480x600 10-009133-4860 |
|
Рушникосушарка з сенсорним пультом управління. Товщина стінки труби: 2 мм, перемичок: 1.5 мм. Ступінь захисту: IP44
Підключення до мережі з лівого боку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Symphony E L Sensor 480x600 10-009133-4860
Колір:
Сортувати
Полотенцесушитель Симфония 480х600 Sensor левый с таймером 10-009133-4860 | 4 290 грн. |
Рушникосушарка електрична Navin Симфонія 480х600 10-009133-4860 лівий | 4 290 грн. |
Navin Navin Симфония 480х600 Sensor (12-009133-4860) 12-009133-4860 | 2 590 грн. |
Електрична рушникосушка Navin Симфония 480x600 Сенсор Л з таймером 12-0091 | 2 590 грн. |
Navin Рушникосушарка електрична Navin Симфонія 480х600 Sensor ліва з тайме | 2 590 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Рекомендуємо