Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Будівництво   /   Відбійні молотки   /   NEO

Відбійний молоток NEO 14-028

Фото - Відбійний молоток NEO 14-028
Фото 3
NEO 14-028
Тип
пневматичний
Кількість ударів
3500 уд/хв
Номінальний тиск
6.2 бар
Витрата повітря/рідини
85 л/хв
Тип патрона
круглий
Розмір патрона
10 мм
Комплектація
піка (зубило) відсутня
Рівень шуму
106 дБ
Вага
1.55 кг
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.

Купити NEO 14-028

Усі ціни 13 →

Молоток пневматичний NEO 190мм 14-028

Молоток відбійний пневматичний NEO характеризується компактною конструкцією, що уможливлює роботу у важкодоступних місцях. Ма... щеє пацівок підключення стиснутого повітря 1/4". Інструмент універсального призначення для використання у майстерні до бляхарських робіт, на будівництві до розбиття або вибивання. Сертифікат CE підтверджує високу якість повітря. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів. Набір зубил - дозволяє працювати у важкодоступних місцях. Стамески з відбійним молотком можна використовувати на будівництві для кування або різання. Різні наконечники стамесок дозволяють виконувати різноманітну роботу. Щоб закріпити зубило в пружині, просуньте наконечник зубила через пружину і помістіть його в кронштейн для кріплення молотка, а потім обережно затягніть пружину таким чином, щоб її руків'я виходила за межі хомута зубила, що запобігатиме падінню зубила. Перед кожним використанням перевіряйте правильність кріплення зубила та технічний стан пружини.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 185 грн.

Відбійний молоток Neo Tools 14-028

Виробник: NEO Tools
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 535 грн.

Відбійний молоток NEO TOOLS 10.2 мм (14-028) 14-028

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Neo Tools Молоток пневматичний 190 mm, шпиндель 10.2 мм, повітря 85 l / min 14-028

Молоток пневматичний NEO 190 mm, шпиндель 10.2 мм, повітря 85 l / min. Пневматичний перфоратор NEO відрізняється компактною... щеконструкцією, що дозволяє працювати у важкодоступних місцях. Штуцер 1/4". Інструмент універсального застосування, стане в нагоді в майстерні при жестяницьких роботах і на будівництві при довбанні або сковуванні. Сертифікат CE підтверджує високу якість інструменту.
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
1 946 грн.

Відбійний молоток Neo Tools пневматичний 190 mm, шпіндель 10.2 мм, повітря 85 l / min (14-028) 14-028

E-server.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на NEO 14-028

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна