Сокира NEO 27-008 380 мм 0.8 кг
NEO 27-008 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 27-008 380 мм 0.8 кг
Усі ціни 32 →Сокира-колун Neo Tools 800г (27-008) 27-008 | 595 грн. |
Neo Tools 27-008 | 685 грн. |
Neo Tools 800 г (27-008) | 595 грн. |
Сокира-колун NEO Tools (0.8 кг) (27-008) 27-008 | 746 грн. |
Neo Tools 800 г (27-008) | 595 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації NEO 27-008
Ціни на NEO 27-008 |
---|---|---|---|---|
NEO 27-006 360 мм 0.6 кг | від 375 грн. | 28 пропозицій | ||
NEO 27-008 380 мм 0.8 кг | від 535 грн. | 32 пропозиції | ||
NEO 27-010 400 мм 1 кг | від 331 грн. | 27 пропозицій | ||
NEO 27-012 700 мм 1.3 кг | від 645 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →