Теплова гармата NEO 90-067
Фото 4 |
NEO 90-067 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 90-067
Усі ціни 25 →Теплова гармата Neo Tools 90-067 | 2 525 грн. |
Neo Tools Neo Tools 90-067 | 2 525 грн. |
Тепловая пушка Neo Tools (90-067) | 2 525 грн. |
Обігрівач Neo Tools TOOLS 2 кВт, IPX4 (90-067) | 2 325 грн. |
Обогреватель NEO тепловая пушка 2 кВт, нерж. сталь, IPX4, 50м2, 330 м3/ч 9 | 2 525 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації NEO 90-067
Ціни на NEO 90-067 |
---|---|---|---|---|
NEO 90-067 | від 1 899 грн. | 25 пропозицій | ||
NEO 90-068 | від 2 092 грн. | 42 пропозиції | ||
NEO 90-069 | від 3 457 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →