Пірометр NEO Tools 75-270
Фото 6 |
NEO Tools 75-270 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO Tools 75-270
Усі ціни 12 →Термодетектор Neo Tools (75-270) 75-270 | 1 656 грн. |
Neo Tools 75-270 | 1 500 грн. |
Пирометр (термодетектор) Neo Tools 75-270 | 1 404 грн. |
Пирометр Neo Tools 16-35c (75-270) | 1 673 грн. |
Пірометр Neo Tools 16-35C (75-270) | 1 657 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →