Пірометр Benetech GT950
Відео 2Фото 9 |
Benetech GT950 max 750 °Cmax 950 °C |
|
Кольоровий LCD дисплей.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benetech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benetech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benetech GT950
Усі ціни 9 →Пірометр Benetech бесконтактний інфрачервоний -50-950°C (GT950) | 2 063 грн. |
Пірометр Benetech бесконтактний інфрачервоний -50-950°C (GT950) GT950 | 2 142 грн. |
Benetech Пірометр Benetech бесконтактний інфрачервоний -50-950°C (GT950) G | 2 142 грн. |
Бесконтактный термометр (пирометр) -50-950°C BENETECH GT950 | 2 099 грн. |
Безконтактний інфрачервоний пірометр Benetech GT950 | 2 142 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Benetech GT950
Ціни на Benetech GT950 |
---|---|---|---|---|
Benetech GT750 | від 1 465 грн. | 1 пропозиція | ||
Benetech GT950 | від 2 063 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →