Роликові ковзани NEON Combo Skates
Відео 1Фото 37 |
NEON Combo Skates |
|
У комплекті йде два види коліс Quad та Inline з різним діаметром.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEON Combo Skates
Усі ціни 92 →Ролики Neon Combo Skates салатовые 30-33 (NT09G4) | 2 999 грн. |
NEON COMBO SKATES Бирюзовый (Размер 30-33) (NT09T4) | 2 220 грн. |
Роликовые коньки Neon Combo Skates Бирюзовый (Размер 30-33) nt09t4 | 2 278 грн. |
Ролики Neon Combo Skates сині 30-33 (NT09B4) NT09B4 | 2 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →