MESH система NETGEAR Orbi AX5400 Satellite (rbs760)
Відео 2Фото 4 |
NETGEAR Orbi AX5400 Satellite
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 2 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Це сателіт, для роботи необхідний основний роутер RBR760, який доступний окремо і у складі паків з 2 та 3 пристроїв.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Orbi AX5400 Satellite
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Orbi AX5400 Satellite
Усі ціни 7 →Маршрутизатор (точка доступу) Netgear ORBI RBS760 (RBS760100EUS) | 14 760 грн. |
Netgear ORBI RBS760 (RBS760100EUS) | 14 400 грн. |
Беспроводной маршрутизатор (роутер) Netgear Orbi RBS760 (RBS760-100EUS) | 15 123 грн. |
Netgear ORBI RBS760 (RBS760100EUS) | 14 760 грн. |
Netgear ORBI RBS760 (RBS760100EUS) | 15 120 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Netgear Orbi RBS760 (RBS760-100EUS) | 15 117 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Netgear Orbi RBS760 (RBS760-100EUS) | 15 127 грн. |
Відеоогляди
Модификації NETGEAR Orbi AX5400 Satellite
Ціни на NETGEAR Orbi AX5400 Satellite |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Orbi AX5400 (2-pack) | від 26 209 грн. | 28 пропозицій | ||
NETGEAR Orbi AX5400 (3-pack) | від 28 760 грн. | 21 пропозиція | ||
NETGEAR Orbi AX5400 Satellite | від 14 400 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →