Ігровий роутер NETGEAR Nighthawk AX12 (RAX120)
Відео 26Фото 10 |
NETGEAR Nighthawk AX12
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 5 портів, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:1200 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 8 антен(и), незнімні
Роутер оснащений портом LAN підтримує швидкість до 1/2.5/5 Гбіт. Є підтримка новітнього протоколу безпеки WPA3. За роботу роутера відповідає чотириядерний процесор з частотою 2.2 ГГц, що дозволяє використовувати його для стримминга 4К відео.
Порти 1 і 2 підтримують технологію Link Aggregation.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Nighthawk AX12
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Nighthawk AX12
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Netgear Nighthawk 12-Stream RAX120 (RAX | 10 257 грн. |
Маршрутизатор Netgear Nighthawk AX12 (RAX120-100EUS) | 11 997 грн. |
Беспроводной маршрутизатор (роутер) Netgear Nighthawk 12-Stream RAX120 (RA | 10 223 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Netgear Nighthawk 12-Stream RAX120 (RAX | 10 217 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →