MESH система NETGEAR Orbi AX5400 (2-pack) (RBK762S)
Відео 2Фото 5 |
NETGEAR Orbi AX5400 (2-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Набір з основного роутера та одного сателіту.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Orbi AX5400 (2-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Orbi AX5400 (2-pack)
Усі ціни 27 →WiFi система NETGEAR Orbi RBK762S AX5400, WiFi 6, MESH, 2шт. (RBK762S-100E | 31 407 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Netgear Orbi WiFi 6 RBK762S (2-Pack) | 27 180 грн. |
WiFi MESH система NETGEAR Orbi RBK762S AX5400, WiFi 6, MESH, 3x GE LAN, 1x | 27 603 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Netgear Orbi WiFi 6 RBK762S (2-Pack) | 26 974 грн. |
WiFi система NETGEAR Orbi RBK762S AX5400, WiFi 6, MESH, 2шт. (RBK762S-100E | 31 407 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації NETGEAR Orbi AX5400 (2-pack)
Ціни на NETGEAR Orbi AX5400 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Orbi AX5400 (2-pack) | від 26 209 грн. | 28 пропозицій | ||
NETGEAR Orbi AX5400 (3-pack) | від 28 760 грн. | 21 пропозиція | ||
NETGEAR Orbi AX5400 Satellite | від 14 400 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →