MESH система NETGEAR Orbi Smart Speaker (RBS40V)
Відео 4Фото 6 |
NETGEAR Orbi Smart Speaker
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 2 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:400 Мбіт/с
5 ГГц:867 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Розумна колонка є одночасно додатковим вузлом mesh системи. Аудіо від Harman Kardon. Виділений другий канал 5 ГГц 867 Мбіт/с зв'язку з основним роутером. 4 мікрофони.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Orbi Smart Speaker
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Orbi Smart Speaker
Netgear Orbi Voice Smart Speaker & WiFi Mesh Extender (RBS40V-200EUS) | 9 099 грн. |
Повторитель Wi-Fi Netgear Orbi Voice Smart Speaker & WiFi Mesh Extender (R | 8 778 грн. |
Повторитель Wi-Fi Netgear Orbi Voice Smart Speaker & WiFi Satellite (RBS40 | 8 563 грн. |
Повторювач Wi-Fi Netgear Orbi Voice Smart Speaker & WiFi Satellite (RBS40V | 8 567 грн. |
Повторювач Wi-Fi Netgear Orbi Voice Smart Speaker & WiFi Satellite (RBS40V | 8 557 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →