MESH система NETGEAR Orbi AX6000 V2 (2-pack)
Фото 10 |
NETGEAR Orbi AX6000 V2 (2-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:1200 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, незнімні
1 роутер та 1 додатковий модуль. Сателіт немає WAN порту.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Orbi AX6000 V2 (2-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Orbi AX6000 V2 (2-pack)
Усі ціни 8 →Система WiFi-Mesh NETGEAR Orbi RBK862S AX6000, 2мод, белый RBK862S-100EUS | 52 060 грн. |
Маршрутизатор (точка доступу) Netgear Orbi WiFi6 RBK862S (RBK862S100EUS) | 60 516 грн. |
Netgear Orbi WiFi6 RBK862S (RBK862S100EUS) | 59 040 грн. |
Netgear Orbi WiFi6 RBK862S (RBK862S100EUS) | 60 516 грн. |
Netgear Orbi WiFi6 RBK862S (RBK862S100EUS) | 61 992 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації NETGEAR Orbi AX6000 V2 (2-pack)
Ціни на NETGEAR Orbi AX6000 V2 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Orbi AX6000 V2 (2-pack) | від 45 829 грн. | 8 пропозицій | ||
NETGEAR Orbi AX6000 V2 (3-pack) | від 74 400 грн. | 8 пропозицій | ||
NETGEAR Orbi AX6000 V2 Router | від 24 880 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →