Ігровий роутер NETGEAR Nighthawk RAXE300
Відео 8Фото 5 |
NETGEAR Nighthawk RAXE300
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 6 портів, 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с, есть WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
6 ГГц:2400 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 6 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Nighthawk RAXE300
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Nighthawk RAXE300
Усі ціни 7 →Бездротовий маршрутизатор (роутер) Netgear Nighthawk RAXE300 RAXE300-100EU | 20 807 грн. |
Маршрутизатор (точка доступу) Netgear Nighthawk RAXE300 (RAXE300100EUS) | 22 673 грн. |
Netgear Nighthawk RAXE300 (RAXE300100EUS) | 22 120 грн. |
Netgear Nighthawk RAXE300 (RAXE300100EUS) | 22 673 грн. |
Netgear Nighthawk RAXE300 (RAXE300100EUS) | 23 226 грн. |
Беспроводной маршрутизатор (роутер) Netgear Nighthawk RAXE300 RAXE300-100E | 19 878 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Netgear Nighthawk RAXE300 | 20 797 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →