MESH система NETGEAR Orbi AX6000 (3-pack) (RBK853)
Відео 17Фото 8 |
NETGEAR Orbi AX6000 (3-pack)
2 пристрої3 пристрої
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:1200 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 8 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Orbi AX6000 (3-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Orbi AX6000 (3-pack)
Усі ціни 7 →Маршрутизатор (точка доступу) Netgear Orbi WiFi System RBK853 (RBK853100EU | 31 406 грн. |
Netgear Orbi WiFi System RBK853 (RBK853100EUS3PACKMUMIMO) | 30 640 грн. |
Netgear Orbi WiFi System RBK853 (RBK853100EUS3PACKMUMIMO) | 31 406 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Netgear RBK853 3-pack (RBK853-100EUS) | 56 200 грн. |
Netgear Orbi WiFi System RBK853 (RBK853100EUS3PACKMUMIMO) | 32 172 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Netgear RBK853 3-pack (RBK853-100EUS) R | 56 210 грн. |
Беспроводной маршрутизатор (роутер) Netgear RBK853 3-pack (RBK853-100EUS) | 56 756 грн. |
Відеоогляди
Модификації NETGEAR Orbi AX6000 (3-pack)
Ціни на NETGEAR Orbi AX6000 (3-pack) |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Orbi AX6000 (2-pack) | від 20 600 грн. | 7 пропозицій | ||
NETGEAR Orbi AX6000 (3-pack) | від 30 640 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →