Змішувач Newarc Domino 971511
Newarc Domino 971511 Dominoбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Newarc 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Newarc.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Newarc Domino 971511
Змішувач для ванни Newarc Domino 971511 | 1 377 грн. |
Смеситель для ванны NEWARC Domino 971511 | 1 377 грн. |
Змішувач для ванни NEWARC Domino 971511 | 2 145 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →