Змішувач Venezia Relax 5011301
Фото 5 |
Venezia Relax 5011301 без ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Venezia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Venezia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Venezia Relax 5011301
Смеситель для ванной Venezia Relax 5011301 | 1 319 грн. |
Змішувач для ванни VENEZIA Relax 5011301 | 1 885 грн. |
Змішувач для ванни VENEZIA Relax 5011301 | 1 627 грн. |
Змішувач для ванни VENEZIA Relax 5011301 | 2 662 грн. |
Змішувач для ванни VENEZIA Relax 5011301 Хром (153955) | 1 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →