Змішувач Newarc Life 981001
Newarc Life 981001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Newarc 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Newarc.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Newarc Life 981001
Смеситель для умывальника NEWARC Life 981001 | 7 917 грн. |
Змішувач для раковини NEWARC Life (981001) однорычажный, h320 мм, цвет хро | 7 917 грн. |
Змішувач для умивальника Newarc Life 981008 | 7 018 грн. |
Змішувач для раковини NEWARC Life (981008) однорычажный, h320 мм, цвет зол | 7 018 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →