Всесезонна шина Nexen Classe Premiere 672 215/60 R16 99H
Відео 11Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Nexen Classe Premiere 672 215/60 R16 99H 215/60 R16 99 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Classe Premiere 672 215/60 R16 99H
Усі ціни 10 →Roadstone Classe Premiere CP672 215/60 R16 99H | 3 057 грн. |
Nexen Classe Premiere 672 (215/60R16 99H) | 3 000 грн. |
Roadstone Classe Premiere CP672 215/60 R16 99H XL | 3 053 грн. |
Roadstone Classe Premiere 672 215/60 R16 99H XL 136341 | 3 178 грн. |
Шины Roadstone Classe Premiere CP672 215/60 R16 99H XL | 3 170 грн. |
ще 5 пропозицій
Звичайна шина. Взяв цієї весни, так старі вже сяяли. Звичайно, спочатку здалося, що машина стала килимом літаком, але потім зрозумів дві речі - шина шумна і в мокру погоду гальмує на 3 з плюсом. А так, загалом – я задоволений. Витрата не збільшилася, їжджу в основному трасові пробіги, тому їжджу швидко. Дорогу тримає добре, не пищить, але гуде. Не дрифтував, тому по заметах не підкажу, але в повороти добре входить. За сезон протектор начебто не змінився, хіба що проріз у деяких місцях трохи покусало камінчиками, а так - як нова. Нормальна шина для їзди трасою. Містом майже не їжджу. Шумна на мій погляд. Антон Ч: користуюся Nexen Classe Premiere 672 185/60 R14 82H кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Nexen Classe Premiere 672 215/60 R16 99H
Ціни на Nexen Classe Premiere 672 215/60 R16 99H |
---|---|---|---|---|
Nexen Classe Premiere 672 215/60 R16 99H | від 2 950 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →