Всесезонна шина Nexen N5000 Plus 215/60 R16 95H
Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Nexen N5000 Plus 215/60 R16 95H 215/60 R16 95 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N5000 Plus 215/60 R16 95H
Усі ціни 28 →Roadstone N5000 Plus 215/60 R16 95H | 3 164 грн. |
Roadstone N5000 Plus 215/60 R16 95H | 3 106 грн. |
Nexen N5000 Plus (215/60R16 95H) | 3 124 грн. |
Roadstone N5000 Plus 215/60 R16 95H | 3 484 грн. |
Летние шины Roadstone N5000 Plus 215/60 R16 95H 1002449972 | 3 186 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Nexen N5000 Plus 215/60 R16 95H
Ціни на Nexen N5000 Plus 215/60 R16 95H |
---|---|---|---|---|
Nexen N5000 Plus 215/60 R16 95H | від 3 011 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →