Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Nexen

Всесезонна шина Nexen N5000 Plus 175/65 R14 82H

Фото - Шини Nexen N5000 Plus 175/65 R14 82H
Відео 6Фото 8
Виберіть розмір шин
Nexen N5000 Plus 175/65 R14 82H
Сезон
всесезонна
Тип
легкова / SUV
Ширина
175 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
14 "
Індекс навантаження
82
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
nexentireusa.com
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.

Купити Nexen N5000 Plus 175/65 R14 82H

Усі ціни 9 →

Roadstone N5000 Plus 175/65 R14 82H

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 566 грн.

Шина Roadstone N5000 Plus 175/65 R14 82H

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 497 грн.

Nexen N5000 Plus (175/65R14 82H)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 499 грн.

Nexen Roadstone N5000 Plus (175/65 R14 82H)

Ascania-shina.comЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 527 грн.

Roadstone N5000 Plus (175/65R14 82H)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
1 544 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Nexen N5000 Plus 175/65 R14 82H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди