Штампований диск Dorozhna Karta Aveo 5,5x14/4x100 ET45 DIA56,6
від 1 221 до 1 600 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Dorozhna Karta Aveo 2
Характеристики
Dorozhna Karta Aveo 5,5x14/4x100 ET45 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dorozhna Karta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dorozhna Karta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dorozhna Karta Aveo 5,5x14/4x100 ET45 DIA56,6
Сортувати
ДОРОЖНАЯ КАРТА Легковий диск ДОРОЖНАЯ КАРТА CHEVROLET AVEO R14 W5.5 PCD4x1 | 1 221 грн. |
Дорожная Карта Chevrolet Aveo 5.5x14 4x100 ET45 DIA56.56 | 1 303 грн. |
Диск DK Chevrolet AVEO black R14 W5,5 PCD4x100 ET45 DIA56,6 | 1 450 грн. |
Дорожная Карта Chevrolet Aveo 5.5x14 4x100 ET45 DIA56.6 Black | 1 500 грн. |
Дорожная Карта Chevrolet Aveo 5.5x14 4x100 ET45 DIA56.6 S | 1 245 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Схожі