Літня шина Nexen Nblue HD Plus 235/55 R17 99V
Відео 11Фото 5 |
Nexen Nblue HD Plus 235/55 R17 99V |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Купити Nexen Nblue HD Plus 235/55 R17 99V
Усі ціни 37 →Nexen N'blue HD Plus 235/55 R17 99V | 3 798 грн. |
Nexen Nblue HD Plus 235/55 R17 99V | 3 770 грн. |
Nexen NBlue HD Plus 235/55 R17 99V | 4 118 грн. |
Шина Roadstone N blue HD Plus 235/55 R17 99V | 3 600 грн. |
Nexen N Blue HD Plus (235/55R17 99V) | 3 737 грн. |
0 2 14 20 |
Чудові шини. М'які, не галасливі. Дуже раджу. Чи не галасливі, керованість на висоті Не виявлено користуюся Nexen Nblue HD Plus 235/60 R16 100H менше місяця |
Дітлахів, хто думає, навіть не думайте! Чудова гума. Щойно виїхав із шиномонтажу здалася жорстка. Через 2 км це було щось. Тиха, стійка, зчеплення з асфальтом чудове. Так, може, не ідеал зовнішнього вигляду, але враховуючи характеристики і ціну можна брати. До речі, 3 з 4х калес відбалансувалися в нуль. Оцінка 5 з 5
Ставилася на шевролі авео, литі диски. Тиха. Стійка. Балансування. Можливо м'якувата боковини - час покаже. Зовнішній вигляд не самий. користуюся Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82H менше місяця |
Використовую: Опель вектора Ц, розмір 215/55R16. Низький рівень шуму. Чи не реагує на колійність. Шина нежорстка, при їзді комфортно з'їдає нерівності. Я їжджу з плавними прискореннями та плавними гальмуваннями, далеко від екстремальних умов водіння, тому складно судити про її поведінку в цих умовах. Але на високих швидкостях курсова стійкість відмінна. Глибина протектора 6.5 мм після пробігу 10800 км. Пошкоджень не виявлено. не виявив користуюся Nexen Nblue HD Plus 215/55 R16 93V місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Шини Nexen Nblue HD Plus корейського виробника, не потребують особливого представлення. На нашому ринку ця модель є вже достатньо давно (з 2014 року) і пропонується продавцями в посадкових розмірах від R13 до R17. Такого модельного ряду достатньо щоб взути практично будь-який легковий автомобіль. До речі, таку ж модель шини можна зустріти під брендом Roadstone.
Гарантії виробника
Виробник рекомендує дану шину для автомобілів класу B і C. Гумова суміш і конструкція Nexen Nblue HD Plus повинна гарантувати їх власникам керованість, безпека, комфорт і економічність. Враховувалися при її розробці та особливості наших доріг.
Тестові показники
У професійних тестах шина Nexen Nblue HD Plus дійсно демонструє непогані показники по опору кочення, стабільна поведінка на сухих і мокрих покриттях. Серед користувальницьких відгуків також зазначається передбачуваність поведінки, хороша ходимість, комфорт і висока міцність при проходженні навіть значних дорожніх нерівностей. Завдяки цьому можна сказати що Nblue HD Plus прекрасно підійде для найрізноманітніших умов літньої експлуатації.