Літня шина Nexen N`Fera RU1 235/55 R17 99V
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera RU1 235/55 R17 99V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera RU1 235/55 R17 99V
Усі ціни 31 →Roadstone N'Fera RU1 235/55 R17 99V | 3 542 грн. |
Roadstone N'Fera RU1 235/55 R17 99V | 3 618 грн. |
Roadstone N'Fera RU1 235/55 R17 99V | 3 320 грн. |
Nexen N FERA RU1 (235/55R17 99V) | 3 547 грн. |
Roadstone NFera RU1 235/55 R17 99V | 3 955 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 4 |
Відносно недорога, міцна боковина, відносно м'яка не виявив Вячеслав Ре: користуюся Nexen N`Fera RU1 255/55 R18 109Y більше року |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera RU1 235/55 R17 99V
Ціни на Nexen N`Fera RU1 235/55 R17 99V |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera RU1 235/55 R17 99V | від 3 320 грн. | 31 пропозиція | ||
Nexen N`Fera RU1 235/55 R17 103V | від 3 533 грн. | 66 пропозицій | ||
Nexen N`Fera RU1 235/55 R17 103W | від 4 100 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →