Епілятор Nikai NK-7698 (NK-7698)
Фото 9 |
Nikai NK-7698 |
|
В комплекті щіточка для чищення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikai NK-7698
Епілятор жіночий акумуляторний 3в1 Nikai 7698 Біло-фіолетовий | 818 грн. |
Епілятор жіночий Nikai 7698 Біло-фіолетовий бездротовий акумуляторний з 3 | 679 грн. |
Епілятор жіночий акумуляторний 3в1 Nikai 7698 Біло-фіолетовий | 785 грн. |
Епілятор жіночий акумуляторний 3в1 Nikai 7698 Біло-фіолетовий | 714 грн. |
Епілятор з бритвеної насадкою Nikai 7698 3в1 Violet (34457) | 842 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →